Pojišťovny se kterými spolupracujeme

Allianz pojišťovna, a. s.

Allianz pojišťovna, a. s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který chrání život a majetky 80 milionů lidí ve více než 70 zemích.
V České republice působí od r. 1993. Od té doby prošlo společnosti rukama přes 9 milionů smluv, a drží si tak místo 3. největší pojišťovny u nás.
Pojišťují více než 700 tisíc českých řidičů, majitelů nemovitostí a turistů. Jejich filozofií je poskytovat nejširší krytí spolu s nadstandardní péčí o klienty.

Klientská linka: 241 170 000
E-mail: info@allianz.cz

Česká pojišťovna a.s.

Je univerzální pojišťovnou se 190 letou bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění.
Po znovuzavedení konkurenčního prostředí v roce 1991 zůstává největší pojišťovnou na českém pojistném trhu.
Poskytuje jak individuální životní a neživotní pojištění, tak i pojištění pro malé, střední a velké klienty v oblasti
průmyslových, podnikatelských rizik a zemědělství.
Přibližně 5 600 obchodních zástupců se na 4 500 distribučních místech stará o maximální spokojenost klientů.

Klientská linka: 241 114 114

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Česká podnikatelská pojišťovna je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Na českém pojistném trhu působí od roku 1995.
ČPP si udržuje tradičně silnou pozici v pojištění vozidel, zejména v povinném ručení. S více než milionem pojištěných vozidel je třetím největším poskytovatelem tohoto typu pojištění na českém trhu. ČPP se úspěšně rozvíjí i v dalších pojistných segmentech, v životním a úrazovém pojištění, občanském majetkovém pojištění a pojištění podnikatelů.
Ve velké konkurenci domácích pojišťoven se ČPP profiluje jako stabilní a finančně silná společnost. Aktuálně spravuje více než 1,5 milionu smluv a její služby využívá 850 tisíc klientů. Od roku 2005 je ČPP součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group.

Klientská linka: 841 444 555
E-mail: pojistovna@cpp.cz

ČSOB Pojišťovna

ČSOB Pojišťovna je univerzální pojišťovna, která nabízí bohaté spektrum životních i neživotních pojištění občanům, malým a středním podnikatelům i velkým korporacím.

Klientská linka: 800 100 777

Generali Pojišťovna a.s.

Generali Pojišťovna a.s. je součástí skupiny Generali, jednoho z největších světových pojistitelů s předepsaným pojistným ve výši 66 miliard eur (v roce 2013). Se 77 tisíci zaměstnanci po celém světě a se 65 miliony klientů ve více než 60 zemích zaujímá skupina Generali vedoucí postavení na trzích západní Evropy. Stále významnější pozici získává v Asii a také v regionu střední a východní Evropy. V 10 zemích tohoto regionu je skupina Generali jedním z předních poskytovatelů pojištění prostřednictvím holdingové společnosti Generali CEE Holding. Individuální přístup, kvalitní pojistné produkty životního i neživotního pojištění připravené na základě potřeb klientů a špičkový servis jsou pro pojišťovnu Generali samozřejmostí. Široký pojistný program, zahrnující pojištění osob, majetku, odpovědnosti, motorových vozidel i průmyslových a podnikatelských rizik je poskytován prostřednictvím vlastních spolupracovníků i řady renomovaných makléřských společností.

Infolinka: 244 188 188
E-mail: servis@generali.cz

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu.  Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. Její podíl na celkovém předepsaném pojistném v ČR je 20,5 %.
Je univerzální pojišťovnou, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění jak pro občany, tak pro klienty z řad firem od drobných podnikatelů až po velké korporace. Kooperativa je součástí koncernu Vienna Insurance Group (VIG)

Infolinka: 841 105 105
E-mail: info@koop.cz

Slavia pojišťovna a.s.

Novým vlastníkem Slavia pojišťovna a.s. se v dubnu 2006 stala Capital Management Company, a. s., společnost s dlouholetým a velmi úspěšným fungováním na pojistném trhu v České republice. Strategií nového vlastníka je pokračování v pojišťování korporátní klientely a občanů a uvádění nových progresivních produktů na trh. V říjnu 2008 například Slavia pojišťovna vstoupila na trh s povinným ručením, kdy se jako první pojišťovna vůbec zaměřila na ukázněné řidiče.

Klientská linka: 255 790 111
E-mail: info@slavia-pojistovna.cz

UNIQA pojišťovna, a.s.

UNIQA byla založena v roce 1993. V době svého zřízení byla „pilotním projektem“ expanze rakouského pojišťovacího kapitálu na východní trhy a brzy se stala jedním ze základních kamenů pozdějšího evropského pojišťovacího koncernu UNIQA Insurance Group s aktivitami na dvaceti trzích celého kontinentu.
UNIQA je univerzálním pojišťovacím ústavem, který nabízí životní a neživotní pojištění pro jednotlivce, podnikatele i firmy.
Po celou dobu své existence na českém trhu patří UNIQA (do roku 2001 předchůdkyni Česko-rakouská pojišťovně) pozice mezi 10 nejsilnějšími hráči.
Od počátku existence využívá UNIQA stabilního finančního zázemí, know-how a zkušeností jediného rakouského akcionáře, UNIQA International AG.

Infolinka: 800 120 020
E-mail: info@uniqa.cz

Comments are closed